Vulcan EV36S-4FP12G240 36" Electric Range with Standard Oven, 4 French Plates and 12" Griddle, 240v
MFR: Vulcan MPN: N/A
Restaurant Range, electric, 36", (4) 2.0 kW French hotplates, infinite controls, (1) 12" griddle, standard oversized oven, includes (1) rack, stainless steel front, sides, single-deck high shelf & 6" legs, 240v cULus, UL EPH Classified, NSF